Pivní sety

Asi těžko se bude hledat člověk, který se alespoň jednou v životě neocitl na akci, kde se pohybovalo více lidí a ty bylo potřeba někam usadit. A to ať už jde o soukromou oslavu nebo festival či slavnost, kde se počítá s účastí i několika stovek návštěvníků.

Praktické, pohodlné, rychlé

Takové jsou pivní sety. Jedná se o komplet dvou lavic a jednoho stolu, u kterého se pohodlně usadí několik lidí. Pivní set je navíc skládací, tudíž lehce uskladnitelný a dobře se převáží. Ani rozložený ale nezabere moc místa a proto jich je možné umístit velké množství na relativně malou plochu. Jsou proto vhodné nejen na venkovní posezení, ale například i pod pergoly, stany, stánky, šapitó.

Výběr dodavatele

Stejně jako všechno spotřební zboží, je i zde potřeba, dát pozor na kvalitu a záruku. Pokud si vyberete prověřeného dodavatele, máte vyhráno. Ti solidní nabízejí dvouletou záruku na kovové části skládací lavice i stolu. Tyto části by totiž měly být ideálně z pevného kovu, ocele a být masivní. Plech je sice lehčí, ale také méně odolný proti ohnutí. Na plechové nohy také nedostanete dostatečně dlouhou záruku.

A že se opravdu vyplatí pivní sezení vybrat odolné, to je nasnadě. Vždyť si všichni jistě dovedeme představit, jak to vypadá na veřejných slavnostech, v pokročilé hodině, po vypití nějakého toho piva či něčeho ostřejšího. Kromě toho, že někteří lidé ztrácejí zábrany a vědomě ničí, cokoliv jim přijde do cesty, se může lehce stát, že rozjařená a velmi společenská nálada způsobí přetížení pivní lavice. No a ta, co má „nohy“ z ocele, to jistě ustojí lépe, než ta z hliníku.

Koupit nebo půjčit?

Jasné je, že pokud plánujete jednorázovou akci pro více lidí, u vás doma na zahradě, je asi lepší si pivní sety pronajmout. Nicméně alespoň jeden pivní set by neměl stabilně chybět na žádné zahrádce či pod pergolou. Je to nejskladnější a nejekonomičtější řešení pro vás a vaše návštěvy.

Pořadatelé pravidelných větších akcí (vesnice, města, divadla, promotion agentury…), kteří nějaký ten pivní set potřebují několikrát do roka, se buď stabilně obrací na jednoho pronajímatele, nebo a to častěji, sami vlastní skládací lavice v dostatečném množství.


Pivn???strava pro dva
V?nd v pivn? l?? Ostrava (1 noc)

Nevíte si rady? Zkuste naši rady a návody, nebo naši poradnu.Tradiční lázně se neobejdou bez sauny a infrasauny. Doporučujeme sauny a infrasauny na míru od SaunaSystem.